DÜŞÜNCEMİZ

Hakkımızda

Otorite Deneyim dijital deneyim ajansı olarak e-ticaret sitelerinin alış veriş aşamalarını basitleştirerek firmaların satışlarını artırmasına destek vermektedir. Londra ve İstanbulda bulunan ekiplermiz ile sektördeki deneyimlerimizi müşterilerimiz ile paylaşmaktayız.

Tarihimiz

Otorite Dijital İngilterede 2013 tarihinde internet dünyası ile tanışmamış firmaların dijital dönüşümlerinde sağlamak amacı ile kurulan bir dijital pazarlama firmasıdır. 2016 yılında müşterilerine sunduğu hizmetler ve markalar arasına İngilterede FDM EXPERIENCE ve Türkiyede Otorite Deneyimi eklemiştir. Müşteri yolculuk ve deneyim mühendisliği ile e-ticaret sitelerinin satışlarını arttırması hedeflenmektedir. Otorite Deneyim olarak küçük ve orta ölçekli bir çok firmanın e-ticaret sitelerindeki alış veriş süreclerini basitleştirerek satışlarının artmasını sağlamaktayız.

İsmimiz

Otorite Deneyim patentli markamız Otorite Dijitalin yeni hizmetimize isim vermesinden oluşmuştur. Dijital pazarlamada otorite olmamızı markamızdada kullanarak Otorite Dijitali 2013 yılında kurduk. 2016 yılında Otorite Deneyim hizmet grubumuza katılarak dijital dünyada müşterilerimize hizmet vermeye başlamış oldu.

Amacımız

Otorite Deneyim e-ticaret site müşterilerine akılda kalıcı ve keyifli deneyimler sunmayı amac edinmiştir. Otorite deneyim keyifli müşteri deneyimlerinin domino etkisi yaratacağına inanmaktadır. Keyifli deneyimler mutlu müşteriler anlamına gelecektir. Mutlu müşterilerin deneyimlerini paylaşarak e-ticaret sitesinin ücretsiz reklamını yapacaklardır. Yüksek satış oranları olan bir e-ticaret sitesinin yönetici ve çalışanları mutlu olacaktır. Otorite Deneyim alış veriş sürecinin basitleştirilmesinin e-ticaret sitesindeki ziyaretçiden tutun e-ticaret şirket ortağına ve sitedeki ürünleri imal eden fabrika çalışanına kadar her kesimi pozitif etkileyeceğine inanmaktadır. Bu inanç Otorite Deneyim çalışanlarının sektörde önder firma olması için daha çok çalışmasına ve sektörel innovasyonlara imza atmasına sebeb olan en önemli etkendir. Müşteri deneyimi iyileştirilmesi sizin e-ticaret siteniz için en etkili satış artırıcı faktör olacaktır.

OUR TEAM