NEDEN OTORITE

Neden bizimle çalışmalısınız.
Otorite deneyim olarak sitenizdeki alış veriş sürecini basitleştirirerek müşterilerniz için kusursuz ve akılda kalıcı deneyimler sunmanızı sağlıyuoruz. Kusursuz müşteri deneyimleri markanız için sadık müşteri profili oluşturmanıza destek olurken bir yandanda bu memnuniyetin kulaktan kulağa yayılmasını sağlayacaktır.

1. E-ticaret site deneyiminde uzmanlık

E-ticaret site deneyiminde uzmanlaşmış bir dijital pazarlama firması olarak, oldukça tecrübeli ekibimizin site ziyaretçi deneyim analizleri ile firmanızın satışlarını arttırmasına destek olmayı hedeflemekteyiz.

2. Müşteri Merkezli Deneyim Stratejisi

Ekibimiz deneyim stratejisinin merkezine müşterinizi koyarak sitedeki ziyaretçi yolculuklarını orkestra ederken müşterinin yolculuğunu ve sitedeki navigasyonu kolaylaştıracak stratejik değişikleri hayata geçirmeniz için size sunarlar.

3. Müşteri Deneyimde Küresel Trendler

Ekibimiz uluslararası E-ticaret sektör önderlerini takip ederek müşteri deneyiminde ve sitedeki satışlarınızı artırıcı teknik ve trendlerin pratik uygulamalarını yakından takip etmektedir. Küresel e-ticaret siteleri ziyaretçinin sitedeki deneyimini kolaylaştırmak ve satışları artırmak için sürekli innovasyonlar ile denemeler yapmaktadırlar. E-ticaretteki innovasyonlar ve trendlerin sitenizde uygulanmaları sizi rakiplerinizden bir adım öne götürecektir.

4. Yurtdışı ve Yurtiçi Rakiplerinizin Analizi

Ekibimiz deneyim raporunuzu hazırlarken yurtdışı ve yurtiçi rakip e-ticaret sitelerinin deneyim ve alış veriş sürec analizlerini ekran görüntüleri ve sade bir dil kullanarak rapor haline getirerek açıklamaları ile size sunacaklardır.